З  20 БЕРЕЗНЯ  СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК  З БЛАГОУСТРОЮ,  ОЗЕЛЕНЕННЯ, САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» НА ТЕРИТОРІЇ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Друк

Місячник чистоти дасть старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території Тарутинщини. Планується у всіх закуточках забезпечити  вивезення сміття, провести посадку дерев та кущів, будуть приведені в порядок дворові території, газони, фасади будинків.

Кожен  грамадянин може зробити свій внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми  патріоти своєї маленької батьківщини і чистота наших сіл та селищ, їх площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Мешканці нашої громади  завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного місцепроживання.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і  багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників.

Закликаємо колективи  підприємств,  організацій,установ  всіх  форм  власності,  громадські  організації    навести лад  на  закріплених територіях, вулицях,  в  парках,  скверах,    зонах  відпочинку. 
Переконані, що спільними зусиллями ми перетворимо наш край – нашу домівку  на ошатне і комфортне місце для проживання!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.