СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ЖІНОК ТАРУТИНСЬКОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЖІНОЧОГО КЛУБУ ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-caa98fa23a58969b485a7583cd9896ce53fa1161be24e0c92374b5a8b2dbe6a9_c32781b42e363bcc-250x150.jpg)
З нагоди Міжнародного свята 8 Березня Тарутинський селищний голова Сава Чернєв та заступник селищного голови Олексій Судак відвідали волонтерський жіночий клуб в селищі Тарутине. Селищний голова щиро привітав учасниць волонтерського клубу зі святом жіночності і краси та побажав миру, міцного здоров’я, добра. Сава Чернєв подякував… Докладніше