ТАРУТИНСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З НІМЕЧЧИНИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/нем.03-250x150.jpg)
24 березня 2024 року Тарутинську громаду відвідала делегація з Федеративної Республіки Німеччини на чолі з депутататом Бундестагу Беате Мюллер Геммеке. Також серед гостей були: представники благодійної організації Ermstal Hilft Симон Навотни, Мартин Зальцер, Хольгер Вайблен, представниця Міністерства культури Німеччини Хайнке Фабрициус та мер міста Кирхайм… Докладніше