ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВПО ТА ЗДІЙСНЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З ВПО
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-14db3199a9a063a0391f6fa3d3bed258-V-250x150.jpg)
13 березня 2024 року у Тарутинській територіальній громаді Одеським обласним центром соціальних служб було проведено тренінг для фахівців із соціальної роботи та соціальних працівників на тему: «Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб, здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у територіальних громадах, в тому… Докладніше