ПРО ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ ЩОДО ЗДОБУТТЯ ДІТЬМИ ОСВІТИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/20240301_144751-250x150.jpg)
Службою у справах дітей Тарутинської селищної ради, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, 01.03.2024 року проведено профілактичний рейд до с. Підгірне та селища Серпневе, де були відвідані родини з дітьми вразливих категорій. Під час рейду також була організована зустріч з… Докладніше