В ТАРУТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ ТА ФУТЗАЛУ В МЕЖАХ ЗМАГАНЬ “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-1faea1f482059756bc5fc2869c1a26dfcd25a0e116dcc98444eae5998e95c7e4_f7b59d6572e2530e-250x150.jpg)
Сьогодні, 29 квітня в Тарутинській громаді відбулось відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч», шо проводяться за ініціативою Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом Переможемо». У спортивній залі Тарутинського ліцею зібралися команди закладів освіти, тренери команд, судді та гості. На початку урочистого відкриття заходу пролунав Державний… Докладніше