ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-250x150.jpg)
Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби! З нагоди професійного свята – Дня прикордонника прийміть щирі вітання та побажання здоров’я, миру, добробуту. В усі часи прикордонні війська вважалися гарантією безпеки держави та цілісності її кордонів. В історії є чимало прикладів, коли саме прикордонники брали на себе… Докладніше