ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ З МІГРАЦІЇ (МОМ)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-0bf42ce9824452ab5d0e5f8599b1fe40e0ac8121fc274953aa9e53e65ccae560_4a13c58e0073ded5-250x150.jpg)
19-20 березня 2024 року в приміщені Тарутинської селищної ради відбувся тренінг «Управління стресом та перша психологічна допомога», проведений лідером команди психічного здоров’я та психосоціальної підтримки МОМ Надією Церкуник. У заході взяли участь 20 працівників структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради соціальної сфери, а також… Докладніше