ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ БОЛГАРІЇ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1677927336974_zobrazhennyaviber2023-03-03_19-38-08-777-250x150.jpg)
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! 3 березня Республіка Болгарія відзначає День визволення Болгарії від Османського ярма. 146 років тому болгарський народ отримав свободу та незалежність. Зараз, коли українці у боротьби з російським агресором відстоюють свою свободу та незалежність, визволення дружньої країни для нашого та майбутніх поколінь… Докладніше