ПРИВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗДО «ТОПОЛЬОК» ТАРУТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-d6470026261a94638d0365f1f28c43f914193ad2e0eb308e956b447888034f06_562e684199f97497-e1710342992398-250x150.jpg)
Сьогодні, 13 березня свій ювілейний День народження відзначає успішний керівник, професіонал своєї справи та просто прекрасна жінка – Бахчиванжи Лілія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи закладу дошкільної освіти «Топольок» Тарутинського ліцею. Тарутинський селищний голова Сава Чернєв та заступник селищного голови Олена Сілоч від імені… Докладніше