Спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних, який доступний:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Чат-бот надає інформацію про безоплатні медичні послуги під час ведення вагітності і пологів, які доступні за програмою медичних гарантій.
Спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних розроблений громадською організацією “Ліки Контроль” і благодійним фондом “280 днів. Його створено за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що реалізується Фондом Євразія, та за сприяння Міністерства цифрової трансформації України й підтримки Фонду Східна Європа. Інформаційні партнери проєкту – НСЗУ і МОЗ України.
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-29_12-11-41-722x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-29_12-11-40-722x1024.jpg)