Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників архівних установ України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/269823095_618994082682224_6116703587666313178_n-250x150.jpg)
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ АРХІВНИХ УСТАНОВ! Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ України. Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю та України. Це наша пам’ять, яка допомагає краще зрозуміти і осмислити сьогодення і поглянути в майбутнє. На… Докладніше