ДІТЕЙ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ РОДИНИ ЧЕРНЄВИХ ПРИВІТАЛИ З РІЗДВОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-b1fb665f952153b8ec6447b1aec62808-V-250x150.jpg)
Вже традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят органи державної влади та місцевого самоврядування, які дотичні до сфери охорони дитинства, висловлюють привітання дітям-вихованцям дитячих будинків сімейного типу та їхнім батькам-вихователям. Сьогодні, з нагоди Різдвяних свят, голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко, Тарутинський селищний голова… Докладніше