КОЛЯДНИКИ З СЕЛИЩА БЕРЕЗИНЕ ЗІБРАЛИ НА ПОТРЕБИ ЗСУ 13 306 ГРИВЕНЬ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-732855b03721883c7048d7bba4030af8153be76da41ed64893703826eede54ce_d628549cffccaf1c-250x150.jpg)
Під час Різдвяно-новорічних свят українці прославляють Христа та бажають добробуту, миру і здоров’я господарям. Війна внесла свої корективи в наше життя, тому багато колядників колядуючи, збирають кошти на допомогу Збройним Силам України. Сьогодні, 27 грудня до підприємств та закладів торгівлі селищ Березине та Тарутине з… Докладніше