В ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В ТАРУТИНЕ ВІДБУВСЯ МІТИНГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВІДКРИТТЮ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОШОК ЗАГИБЛИМ ЗЕМЛЯКАМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-3ff7910aa5370c1310b8f91a78efb73c57b54211db48047de609bc438f4ea75d_e8550c532a28d6be-250x150.jpg)
Сьогодні, 6 грудня в День Збройних сил України в смт Тарутине біля меморіалу загиблим захисникам відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальних дошок нашим землякам Василю Стратулату, Сергію Бернику, Віталію Волкову. У заході взяли участь: керівництво та працівники Тарутинської селищної ради, рідні та близькі загиблих воїнів, працівники… Докладніше