ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ В ТАРУТИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Петр.-ЦЛ-250x150.jpg)
З довгоочікуваних курсів з підвищення кваліфікації повернувся лікар – хірург нашої лікарні Петросян Герасим Давидович. Молодий та талановитий Герасим Давидович додав до основного спектру хірургічних послуг нашої лікарні ще й лапороскопічну хірургію. Лапароскопічна хірургія (лапароскопія) на сьогоднішній день – найбільш сучасний вид діагностики та лікування… Докладніше