Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівника державної виконавчої служби
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/e224b8e99f70e0044cdc78a125c9943a-250x150.jpg)
Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби! Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав. Роль… Докладніше