ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СЕРПНЕВСЬКОГО ЛІЦЕЮ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВІДКРИТОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТУРНІРУ «СТАЛЕВЕ СЕРЦЕ» З ПАУЕРЛІФТИНГУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-b702a6bd74d4a2a48cd416051eb9bf53daf88e6b2f3b1b7b985ec73e3a487c73_6cf7b17ec7409674-250x150.jpg)
Вчитель фізичного виховання Серпневського ліцею Тарутинської громади Ігор Квасевич взяв участь у відкритому національному турнірі на честь Андрія (КІТ) Котовенко «Сталеве серце» та на підтримку Збройних сил України, що проходили вихідними в місті Одеса. Ігор виступав в триборстві в ваговій категорії 82,5 кг та посів… Докладніше