ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ УРОЧИСТО ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-203d41ff73b78ad83593594cad7bb71801f68da2af140a84c490eee9cca40f70_f01048e16d92ec9b-250x150.jpg)
В третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. У зв’язку з певними обставинами працівників найважливішої галузі нашої громади привітали дещо пізніше. Сьогодні в Тарутинському селищному будинку культури відбувся урочистий захід, на якому пролунали вітання всім, тим, хто присвятив себе дуже важливій галузі,… Докладніше