ДІТЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИВІТАЛИ З НОВИМ РОКОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-5b73c08c34ba2f58f14293ae9bb949d55cf9df81827694675e947e4cf667982e_f3dd9cd94fa3ec53-250x150.jpg)
Новорічні свята особливо бажані для дітей, вони вірять та чекають на здійснення бажань та мрій. Напередодні Нового Року заступник Тарутинського селищного голови Олексій Судак привітав вихованців Тарутинського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей з наступаючим святом та вручив дітям від селищної ради солодкі подарунки. Усі діти… Докладніше