ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ МОБІЛЬНОЇ МЕДИЧНОЇ БРИГАДИ КНП «ТАРУТИНСЬКИЙ ЦПМСД»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ЦПМСД-12.23-250x150.jpg)
З метою надання якісних медичних послуг мешканцям населених пунктів Тарутинської ОТГ продовжується функціонування мобільної медичної бригади КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги». На минулому тижні було здійснено чотири виїзди сімейними лікарями для надання медичної допомоги населенню ОТГ. В Виноградівській амбулаторії прийом хворих проводили лікар Шаркова… Докладніше