В ТАРУТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ НА ЧЕРГОВІЙ 44-ІЙ СЕСІЇ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-9cf905ec5a16858ef2dc081e222f9500370627f4499f3b2f294eb0651e9bf6eb_9801773a65b1d1a3-250x150.jpg)
Сьогодні в Тарутинській селищній раді відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій в рамках підготовки до пленарного засідання чергової 44-ї сесії. У ході засідання розглядались питання, які стосуються роботи усіх постійних комісій, а саме: затвердження акту безоплатного приймання-передачі Квадрокоптера DJI Mavic 3, затвердження Плану роботи Тарутинської… Докладніше