ШАНОВНІ ЖІНКИ-ПІДПРИЄМИЦІ!

Друк

Фонд “Жіночі можливості в Україні” проводить конкурс мінігрантів для підтримки та розвитку підприємництва в Одеській та Миколаївських областях. Фонд надає гранти жінкам-підприємицям, які продовжують вести свій бізнес в умовах воєнного стану.

Бюджет міні-гранту: 70 000 гривень. Кошти надаються на придбання необхідного обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Подача заявок: з 4 по 31 грудня 2023 року
Оголошення результатів: січень 2024 року

Для подачі заявки необхідно заповнити форму тут

Регламент проведення Конкурсу мінігрантів Благодійного фонду “Жіночі можливості в Україні”

Мета конкурсу:

Метою конкурсу є підтримка та розвиток місцевого підприємництва в Одеській та Миколаївській областях шляхом надання грантів жінкам, які продовжують вести свій бізнес в умовах воєнного стану, бажають зміцнювати та розвивати власну справу.

Хто має право брати участь у конкурсі:

У конкурсі беруть участь жінки, що мають працюючий бізнес (від 6 місяців та більше), зареєстровані, як фізична особа-підприємець у Одеські або Миколаївській областях, або релокували бізнес після 24 лютого 2022 року на території цих областей та мають підтверджений статус внутрішньо переміщеної особи.

     Заявники повинні мати чіткий план розвитку та розширення свого бізнесу, а також впродовж 6 місяців з моменту отримання грантової підтримки від Фонду створити мінімум одне нове робоче місце.

Подробиці - https://wo-ua.org/projects/rehlament-provedennia-konkursu-minihrantiv/

Відділ економіки, інвестицій

 та сільського господарства

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.