ЗРУЧНІ СЕРВІСИ ВІД ДПС

Друк

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП звертає увагу, що для зручності платників податків Державною податковою службою запроваджено безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова», який з вересня 2023 року впроваджено в промислову експлуатацію. У листопаді цього року мобільний застосунок оновлено та доповнено новими сервісами відповідно до потреб платників податків.

Сервіси мобільного застосунку надають можливості: отримання інформації про адресу реєстрації, об’єкти оподаткування, борг та отримані ППР,

направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів та отримання відомостей про суми виплачених доходів,

подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка),

перегляд інформації про стан розрахунків із бюджетом, можливість сплатити податки з використанням платіжних систем, отримання інформації про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР) та їх сплати, отримання інформації про результати обробки документів,

доступу до Реєстру платників ПДВ, Реєстру платників єдиного податку

та інших реєстрів,

пошуку фіскального чека та марки акцизного податку без проходження

електронної ідентифікації,

подання Облікової картки фізичної особи - платника податків (1 ДР) та

Заяви на внесення змін до ДРФО (5 ДР),

 подання Заяви до Реєстру волонтерів,

отримання повідомлень від контролюючого органу.

Понад 130 електронних сервісів Електронного кабінету забезпечують можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

Функціонал Електронного кабінету постійно доповнюється новими можливостями відповідно до потреб платників податків та законодавчих змін.

Станом на 01.11.2023 сервісами Електронного кабінету скористались понад 4,4 млн. користувачів, 38,4 тис. осіб завантажили застосунок «Моя податкова».

Застосунок можна завантажити на мобільний телефон на платформі Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua), та на платформі iOS (https://apps.apple.com/ua/app/%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0/id6450752527?l=uk)

ДПС продовжує працювати над створенням нових сервісів для зручності і комфорту платників податків.

У разі виникнення запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.

Додатково повідомляємо, що для зручності платників на вебпорталі ДПС у розділі «Онлайн-навчання» розміщені презентаційні та інформаційні матеріали

стосовно можливостей Електронного кабінету.

 

 

 

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.