В ТАРУТИНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДКРИТИЙ БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПІДГОТОВКА ШКІЛ ДО СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ»

Друк

В рамках проєкту «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості», що реалізує Фонд Terre des hommes (Tdh) в Україні в Тарутинському ліцеї створений безпечний та творчий простір з 2 кімнат для психоемоційного розвантаження дітей, де є можливість самореалізуватися та креативно відпочити.

Фондом Terre des hommes проведено фінансування ремонту простору та забезпечено офісною технікою, меблями, канцелярією, спортивним інвентарем, іграми. Також відбулось  навчання вчителів з проведення психосоціальних занять для дітей.

25 березня 2024 року відбулось відкриття даного простору. З вітальними словами та побажаннями успіхів у підготовці учасників освітнього процесу до соціальної згуртованості до присутніх на заході звернулись: офіцер Tdh Надія Гужова, директор Тарутинського ліцею Олег Ткаченко, заступник селищного голови Олена Сілоч, начальника відділу освіти, молоді та спорту Оксана Кушнір.

Вчителі Тарутинського ліцею розповіли про діяльність Фонду Terre des hommes та провели з присутніми тренінг з першої психологічної допомоги.

Відкриття безпечного простору – це не лише важливий крок у підготовці шкіл до соціальної згуртованості, а й яскрава подія для Тарутинської громади.  

В цьому просторі діти мають можливість не тільки розважитися, а й отримати нові навички та покращити свій психоемоційний стан. Все в кімнатах підготовлено до проведення занять за методологією Tdh «Рух, ігри, спорт та креативність» (MGSC), щоб допомогти дітям розкрити свій потенціал через гру та творчість.

Проєкт «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості» реалізує фонд Terre des hommes в Україні за підтримки проєкту «EU4ResilientRegions – Програма спеціальної допомоги Україні», що виконується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ Ukraine) GmbH.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.