ТАРУТИНСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З НІМЕЧЧИНИ

Друк

24 березня 2024 року Тарутинську громаду відвідала делегація з Федеративної Республіки Німеччини на чолі з депутататом Бундестагу Беате Мюллер Геммеке. Також серед гостей були: представники благодійної організації Ermstal Hilft Симон Навотни, Мартин Зальцер, Хольгер Вайблен, представниця Міністерства культури Німеччини Хайнке Фабрициус та мер міста Кирхайм Тек Паскаль Бадер.

Поважних гостей – друзів Тарутинської громади радо зустріли: Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, голова Тарутинського німецького товариства «Бессарабський дім» Світлана Крук, заступник селищного голови Олена Сілоч та працівники відділу культури селищної ради.

Урочиста зустріч німецьких друзів та партнерів відбулася в Тарутинській селищній раді. Селищний голова подякував поважним гостям за підтримку Тарутинської громади та розповів про те, як зараз живе громада, про її розвиток та існуючи проблеми, також обговорили питання сьогодення України.

Для гостей була проведена своєрідна екскурсія селищем.  

Делегація Німеччини відвідала пам’ятний меморіал загиблим захисникам України, на якому встановлено 33 дошки нашим Героям. З глибоким співчуттям та сльозами на очах німецькі друзі разом з керівництвом громади вшанували пам'ять загиблих воїнів України хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального комплексу.

Біля пам’ятнику засновникам селища Тарутине, у тому числі і німецьким колоністам, народний танцювальний колектив «Талісман» зустрів поважних гостей з хлібом та сіллю як символом пошани, миру і добробуту. Місцевий композитор та виконавець Юрій Гаваньо  на скрипці виконав німецькі та бессарабські мелодії.

Крім того, німецька делегація побувала у закладах охорони здоров’я громади, поспілкувалися з керівниками Тарутинської лікарні та Тарутинського центру первинної медико-санітарної допомоги, обговорили насущні потреби закладів. Також відвідали укриття Тарутинської лікарні та відмітили його гарний стан.

Слід зазначити що Німецька делегація була приємно вражена гостинністю Бессарабського краю.

Тарутинська селищна рада вдячна німецькій делегації за підтримку нашої громади. Візит німецьких друзів був незабутній, налагоджені нові мости дружби. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з нашими німецькими партнерами.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.