14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Друк

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній електростанції – знає і пам’ятає весь світ. І з кожним роком ми все більше усвідомлюємо, що з усіх трагедій, які пережило людство, ця катастрофа не має аналогів, за масштабами забруднення, негативного впливу на здоров'я, соціальних та побутових умов життя. Але незмінним лишається одне – найглибша шана та повага людям, які закрили собою світ від атомного лиха.

Сьогодні, 14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Адже порятунком для всіх нас став подвиг людей, які з перших хвилин аварії вступили в нерівну боротьбу з невидимим ворогом та захистили світ від смертельної небезпеки. З дня ліквідації аварії не припинялася робота на зруйнованому реакторі, і в грудні 1986 року, зусиллями багатьох ліквідаторів, було споруджено об’єкт укриття, призначений захистити навколишнє середовище від подальшого забруднення.

Низький уклін усім, хто 36 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працював у 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, всім, хто зупинив розбурхану ядерну стихію і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

В нашій громаді, поряд з нами, живуть люди, які відчули на собі гіркий присмак чорнобильського пилу, які працювали над ліквідацією наслідків аварій на 4-му енергоблоці ЧАЕС.

Шановні ліквідатори! Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, добра й злагоди, а ще жити в мирній та вільній країні, без ядерної загрози.

І нехай завжди поруч з вами буде людська подяка за добрі справи!

З повагою,

Тарутинський селищний голова

Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.