В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-2f4f63b5486800f0a7c415285b3db93505be980438fda49a2e205ff8aec00e60_c4eab99ce12fa014-250x150.jpg)
Сьогодні, 20 лютого в День Героїв Небесної сотні в селище Тарутине відбувся мітинг, присвячений вшануванню Героїв Небесної сотні та відкриттю меморіальних дошок військовослужбовцям-землякам, загиблим у російсько-українській війні: Унгуряну Олександру, Томі Вадиму та Бершадському Валентину. У заході взяли участь: керівництво та спеціалісти Тарутинської селищної ради, рідні… Докладніше