ПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТА ПЕТРІВСЬКИЙ БК ПРОВЕЛИ АКЦІЮ “ЗІГРІЙ ЗАХИСНИКА”
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/пет.ліц.02.24-5-250x150.jpg)
Україна, захищаючи своє право на мирне, незалежне життя, переживає дуже складні часи, а її громадяни підтримують військовослужбовців Збройних Сил України, які його виборюють. Посильну допомогу українській армії надали Петрівський ліцей разом з Петрівським будинком культури. У рамках акції “Зігрій Захисника” виготовили окопні свічки та запальнички… Докладніше