У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДТЕПЕР МОЖНА ОПЛАТИТИ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН ЗА ДОПОМОГОЮ QR-КОДУ. ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА МАТИ СМАРТФОН І ДОДАТОК ПРИВАТ24
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424666869_1084586429456318_3282070237583608683_n-250x150.jpg)
Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради постійно рухається вперед, ніколи не зупиняється на досягнутому, особливо, коли мова йде про застосування новітніх технологій, які спрощують отримання адміністративних послуг. Одним з таким кроків нещодавно стало отримання мобільного кейса, який вже активно задіяний в роботі та надає… Докладніше