ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ЩОДО ВПОРЯДКУВАННЯ КЛАДОВИЩ В ТАРУТИНЕ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-093ce7707113087b75fd837d05794bcae89869ba6ca31eb90365bb4dc5da04df_a477614df2ed88e8-250x150.jpg)
На цьому тижні робітники з благоустрою Тарутинської селищної ради продовжують роботи щодо впорядкування кладовищ селища Тарутине. Щоб прибрати та вивезти сміття докладається немало зусиль. Робота ускладнена тим, що більшість непотребу знаходиться у чагарниках. Вже вивезені 3 причепи сміття з пластикових пляшок, залишків будівельних матеріалів, вінків,… Докладніше