СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З ПИТАНЬ НАПОВНЕННЯ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-b27408e664f703936650aca24311b9884b0d0726344b5f5849340e03b88df655_e126925b84b42dc8-250x150.jpg)
У складний час воєнного стану в країні головним завданням Тарутинської селищної ради є забезпечення життєдіяльності громади, що залежить від наповнення місцевого бюджету. Сьогодні Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів робочу нараду за участю заступника селищного голови Олексія Судака з керівниками та спеціалістами фінансового управління, відділу… Докладніше