150 000 ГРН ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК-ПІДПРИЄМИЦЬ ВІД ФРАНКО-УКРАЇНСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

Друк

Українські жінки, які ведуть підприємницьку діяльність, можуть подати заявку на конкурс «Створено жінками — 2024» від CCIFU. Переможниця премії отримає 150 000 грн. на розвиток власного бізнесу та поїздку у Париж.

А всі фіналістки — грошові призи, консультаційну підтримку від компаній-партнерів. Цього року конкурс “Створено жінками” проводиться вже вшосте.

Заявки на премію приймаються до 24 березня 2024 року.

Як подати заявку на конкурс?

1)    заповнити анкету на сайті https://womanccifu.com/

2)    додати наступні файли:

  • презентацію про себе (досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки). Обмеження — максимум 12 сторінок у форматі ppt.
  • коротке відео на 2-3 хвилини про свою компанію та проєкт
  • офіційний реєстраційний документ. Зауважте, бізнес має бути працюючим — не новоствореним!

3)    По закінченню реєстрації файли буде розглянуто професійним журі, яке відбере 10 фіналісток. Фіналістки будуть запрошені на онлайн-інтерв’ю із журі, після чого журі визначить переможниць.

Журі розглядатиме заявку за такими критеріями: оригінальність та обґрунтування проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану, а також якість презентації. Ті учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів, пройдуть до наступного туру — співбесід з журі.

Крім головного призу, для фіналісток передбачені спеціальні призи Франко-української торгово-промислової палати: спонсори-члени палати виділяють від 25 000 до 100 000 грн.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.