СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПЕРЕВІРИВ ЯКІСТЬ ХАРЧУВАННЯ В ТАРУТИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ ТА ВІДВІДАВ ПАЛІАТИВНЕ І ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-ee9297c8f1d234c833e301001e630ed8944c9f0ba183db5c1165d5f47df782e9_e8a879d061176374-250x150.jpg)
2024 рік – оголошений в Тарутинській громаді роком лікарні, у зв’язку з тим, що в цьому році планується трохи більше уваги приділити охороні здоров’я, ніж іншим сферам. Сьогодні селищний голова Сава Чернєв здійснив незапланований візит до Тарутинської лікарні. В першу чергу його цікавило харчування пацієнтів… Докладніше