В ТАРУТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-b23325d5640f0ab9059b8ee52132c28c60e2c01aca60a863ad86663ecd6bd86a_71416d30e5b7a8b3-250x150.jpg)
Під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва 16 лютого 2024 року відбулося пленарне засідання сесії Тарутинської селищної ради. Перед початком засіданні селищний голова привітав депутатів та усіх присутніх з Днем єдності. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять захисників України та наших співвітчизників, які загинули унаслідок збройної… Докладніше