ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/15.02.24-250x150.jpg)
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди працівниками культури Тарутинської селищної ради проведена низка заходів, аби віддати шану ветеранам локальних збройних конфліктів та ознайомити молодь з їх учасниками, з прикладами мужності і вірності військовому обов’язку…. Докладніше