В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ

Друк

Сьогодні, 20 лютого в День Героїв Небесної сотні в селище Тарутине відбувся мітинг, присвячений вшануванню Героїв Небесної сотні та відкриттю меморіальних дошок військовослужбовцям-землякам, загиблим у російсько-українській війні: Унгуряну Олександру, Томі Вадиму та Бершадському Валентину.

У заході взяли участь: керівництво та спеціалісти Тарутинської селищної ради, рідні та близькі загиблих, керівники та працівники підприємств, установ і організацій селища, військовослужбовці, громадськість.

До присутніх на мітингу звернувся селищний голова Сава Чернєв.

Зворушливо і проникливо звучали слова ведучих про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Десять років тому Герої Небесної Сотні загинули за те, щоб Україна стала справді незалежною та успішною європейською державою. Боротьба за право жити у вільній країні триває і зараз. Сотні тисяч українців, у тому числі і мешканці Тарутинської громади, стали на захист нашої країни від російського  агресора.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Сьогодні до жителів Тарутинської та Бородінської громад надійшли ще дві страшні звістки про втрати: в госпіталі від ран помер Ілля Пітель із селища  Серпневе,  біля Авдіївки загинув Дмитро Корома з села Нове Тарутине.

Пам’ять про Героїв-земляків назавжди залишиться в серцях жителів Тарутинської громади, а спогадом про них є цей пам’ятник, на якому встановлені тридцять три меморіальні дошки.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх загиблих за свободу та незалежність України та поклали квіти до меморіалу.

Ми ніколи не забудемо наших захисників, полеглих за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, бо ми перед ними назавжди у боргу.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв.

Вічна пам’ять Героям!        

Слава Україні!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.