20 вересня 2023 начальником Болградського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» з суб’єктами пробації  з метою національно-патріотичного виховання проведено правоосвітній захід до Міжнародного Дня Миру

Друк

20 вересня 2023 начальником Болградського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» з суб’єктами пробації  з метою національно-патріотичного виховання проведено правоосвітній захід до Міжнародного Дня Миру.

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і спочатку відзначався в 3-й вівторок вересня. 7 вересня 2001 року резолюцією № 55/282 Генеральна Асамблея ООН ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Мир – це не лише просто складання зброї, а набагато більше. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це жити у світі, в якому люди ставляться з гідністю один до одного незалежно від раси, переконань та поглядів.

Болградський районний сектор №2 бажає щоб як найшвидше прийшов мир до нашої країни, адже немає нічого важливішого за мирне небо над головою, спокій у душі та серці.

Болградський районний сектор №2

 філії Державної установи «Центр пробації»

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.