Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівника лісу
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/cbc5b4dd-1089-4065-8dfa-538c00897300_0001-8181670943_20210919_084520_0000-250x150.png)
17 вересня – День працівника лісу ШАНОВНІ ЛІСІВНИКИ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу! Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа… Докладніше