На Благодійному ярмарку в селищі Березине Тарутинської громади зібрали 28200 гривень!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/Бер.Ярм-250x150.jpg)
В суботу, 16 вересня в Березине пройшов Благодійний ярмарок “Разом до перемоги” на підтримку Збройних Сил України. Ярмарок був організований з нагоди 207-ої річниці Дня селища. Ми живемо у непрості часи, щодня наші воїни, ризикуючи власним життям, боронять від загарбників кожен клаптик української землі. Тому… Докладніше