Голова Болградської РВА відвідав Тарутинську громаду
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-c9edb4ac607bd1035786774ab0933cf0ba1bd54804c456f553cfea97c4b3d100_2d3e191cf8e29d43-250x150.jpg)
13 вересня голова Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з начальником відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації Аркадієм Радуловим відвідали Тарутинську громаду. У ході зустрічі з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим були обговорені нагальні питання життєдіяльності громади. Сава Чернєв ознайомив Михайла… Докладніше