Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем селища Березине
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-f8d22c6ece13acb3bac48d75aa8c8c67-V-250x150.jpg)
Шановні жителі селища Березине! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня селища. День селища – особливе свято, яке об`єднує всіх його мешканців. Саме вашими спільними зусиллями, зусиллями працелюбних, добрих і відкритих людей зберігається історія селища, створений його неповторний образ та закладається майбутнє. Дякую всім… Докладніше