Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Всеукраїнським днем дошкілля
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/c26b5ce14e1c3fc9ab73beb82acd852a-250x150.jpg)
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Щиро вітаю вас з професійним святом! Всеукраїнський день дошкілля – це не лише професійне свято. Усім відомо наскільки важливим є період дитинства для становлення дитини, як особистості. Для засвоєння знань про навколишній світ, який її оточує…. Докладніше