Допомога Тарутинській громаді від Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м.Києві
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-428eeb8f970c68e248ccdd6a1a3ef3a48175f55fdb6b1ab096472f75a5a94335_927f838bbe270e7d-250x150.jpg)
Громадські організації та благодійні фонди продовжують підтримувати Тарутинську громаду. Сьогодні до КНП «Тарутинська центральна лікарня» від ГО «Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м.Києві» за сприяння селищного голови Сави Чернєва надійшла гуманітарна допомога, серед якої: вироби медичного призначення, спецодяг, каталки, медичні ліжка з… Докладніше