Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем підприємця
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/28546-1200x800-2-250x150.jpg)
ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Тепло і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця! Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Підприємці вносять істотний внесок як у підвищення якості життя громадян, так і… Докладніше