Тарутинський селищний голова взяв участь у святі Першого дзвоника у Рівненському ліцеї
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-b923788e25e0706626afab02664d9b6f6731a69c2b736022306e2360fe588bb7_c99dac89a4bf86c3-250x150.jpg)
Свято Першого дзвоника – визначне та радісне свято для учнів, їх батьків та педагогів. Саме таким воно видалось у Рівненському ліцеї Тарутинської громади. На шкільному подвір’ї зібралася уся шкільна родина, батьки учнів, бабусі, дідусі та просто мешканці села. Розпочалося свято з гімну України. Після чого… Докладніше