В Ярівській гімназії представили нового керівника
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-b85b4aaa98fe190a24cd926c912be58e0a04958180f4e61a916cca493d7092b9_7d893330541b9c1e-250x150.jpg)
Тарутинський селищний голова Сава Чернєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Оксана Кушнір відвідали Ярівську гімназію та провели зустріч з педагогічним колективом. Зустріч відбулась за участю керівника ТОВ «Ярівський» Дмитра Чіканчі. Сава Чернєв привітав педагогічний колектив з початком нового навчального року та… Докладніше