Тарутинський селищний голова провів виїзний прийом громадян в селищі Березине
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-472355e6a79e0f5762dd40eb6f3e13f15b7c3acc8588a82d3cdfb6d855a2a721_e28e23822997d829-250x150.jpg)
З метою реалізації права громадян на звернення Тарутинський селищний голова Сава Чернєв 8 вересня 2023 року провів виїзний прийом громадян в селищі Березине. На прийомі були присутні: секретарь виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова, староста Березинського старостинського округу Сергій Сіваєв, начальник юридичного відділу Дарія Топал,… Докладніше