ПРЕДСТАВНИКИ КЛУБУ «МАКСИМУС» ТА СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-30cc2e96db95944e6ee215a02d3d3641-V-250x150.jpg)
Сьогодні представники молодіжного клубу «Максимус» з м.Одеса разом з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим відвідали Тарутинський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей. Клуб має соціальну направленість, його персонал проводить спортивні заняття та тренування з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій, а також організовує для них різноманітні культурно-масові… Докладніше