Відбулося засідання виконавчого комітету
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-dc9de07c5b09490b78a08da7ec2826d717c06263b75c8a34f97cf57d80ce1bf4_5baa8d28a26af7b-250x150.jpg)
Сьогодні в Тарутинській селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Сава Чернєв. У ході засідання були розглянуті важливі питання з різних сфер життєдіяльності громади, а саме: про стан виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади на 2023 рік»… Докладніше